Amerikaantje
Bezienswaardigheid in Sequoia National Park

General Sherman Tree

Naar volume de grootste boom ter wereld.

De General Sherman Tree is naar volume de grootste boom ter wereld en het onbetwiste hoogtepunt van Sequoia National Park. Deze reusachtige mammoetboom staat er al duizenden jaren en maakt indruk door zijn enorme stam en oranjebruine schors. Voor veel bezoekers is het bijna niet te bevatten hoe massief deze boom van dichtbij oogt.

Hoe kom je er

De boom staat in het Giant Forest, een van de bekendste bosgebieden van het park. Vanaf de hoofdparkeerplaats loop je via een pad naar beneden naar de boom; in het hoogseizoen rijdt er vaak een shuttle. De weg heen is vlot te lopen, maar op de terugweg klim je weer omhoog, wat op hoogte wat inspanning kost.

Beste tijd om te bezoeken

Het late voorjaar tot de vroege herfst is doorgaans het meest toegankelijk. In de winter kan er sneeuw liggen en zijn paden glad. Vroeg in de ochtend is het rustiger en valt het licht mooi tussen de bomen, ideaal voor foto's zonder al te veel andere bezoekers.

Tips

Ligging

Satellietbeeld — klik op de pin voor details.

Aanraders

Plan je bezoek aan Sequoia National Park

Dit zijn partnerlinks. Boek je via ons, dan steun je Amerikaantje.nl — jij betaalt niets extra.

← Terug naar Sequoia National Park

Meer bezienswaardigheden in Sequoia National Park